Повернення і обмін

Повернення і обмін

Обмін і повернення товару в інтернет-магазині Плейфутбол здійснюється на підставі вимог Закону України «Про захист прав споживачів». На підставі даного нормативного акту:

«Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Всі витрати, пов'язані з перевезенням товару під час повернення несе покупець».

Що вибрати: повернення або обмін товару?

Зазначений Закон України передбачає: «Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару».

Якщо покупець хоче здійснити повернення або обмін товару, то він спочатку повинен відправити його на нашу адресу за допомогою компанії «Нова пошта» або зручним для нього способом. Після того, як посилка буде отримана і обстежена і якщо до товару немає претензій з нашого боку, то покупцеві відправляється обумовлений товар на обмін або повертаються кошти.

Особливості упаковки при поверненні та обмін товару

Зверніть увагу на упаковку посилки. Не можна самим обмотувати брендові коробки скотчем і просимо простежити, щоб цього не робили співробітники компанії - вантажоперевізника. Інакше брендовий коробка товару непридатна, як упаковка для подальшого продажу.

Також наполеглево рекомендуємо при отриманні посилки з замовленим товаром не приміряти взуття в відділеннях компанії перевізника. У більшості випадків саме після цього взуття також втрачає свій товарний вигляд.

При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться відповідно до вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше семи днів.

Одяг, взуття чи інший вид товару на який нанесена персоналізація (номер, прізвище, ім'я, інші графічні зображення замовника та ін.), Які не можна видалити без пошкодження зовнішнього вигляду товару, поверненню і обміну не підлягають.

Для здійснення повернення або обміну товару вам необхідно зв'язатися з менеджером нашого магазину за телефонами (050) 164-88-68, (097) 299-89-79, (093) 915-05-55 і відправити нам заяву на повернення (яке ви можете завантажити тут) за адресою info@playfootball.com.ua Після чого менеджери нашого інтернет-магазину зв'яжуться з вами для підтвердження повернення.

Пишіть в Instagram Пишіть в Telegram Пишіть в Viber