Доставка і оплата

Доставка - це одна з найважливіших складових вашої покупки в інтернет-магазині, і платити за неї, погодьтеся, зовсім не хочеться. Поспішаємо порадувати наших покупців !!! Доставка куплених товарів в інтернет-магазині Playfootball буде для вас абсолютно БЕЗКОШТОВНА !!! За доставку до відділення Нової Пошти, або за послуги кур'єра - замість вас оплатимо ми !!! За умови, що ваше замовлення оформлено на суму від 1500 грн і ви його оплатили попередньо.

Способи попередньої оплати:

  • оплата на банківську карту

  • оплата на розрахунковий рахунок

Отримати будь-який замовлений вами товар в нашому інтернет-магазині дуже просто. Покупку Ви робите через корзину сайту в форматі 7 днів на тиждень і 24 години на добу. І вже через кілька днів посилка буде доставлена ​​в будь-яке зручне для вас:

  • відділення транспортної компанії "Нова пошта",
  • прямо вам в руки кур'єром.

При оформленні замовлення ми допоможемо підібрати максимально близьке відділення "Нової пошти" від вашого місцезнаходження або місця проживання. Список відділень Нової пошти у вашому місті можете подивитися тут.

Адресна доставка - максимальний комфорт

Якщо вам незручно відвідати офіс компанії-перевізника, то іможете скористатися адресною доставкою. Замовлений товар привезуть за місцем роботи або проживання. Вам потрібно визначити часовий проміжок, коли будете готові отримати посилку. Кур'єром Доставка ТАКОЖ БЕЗКОШТОВНА !!! *

Якщо Ви хочете оплатити за товар при отриманні, то скористайтеся послугою "Післяплата". Доставку оплачуєте ви. Вартість доставки, з урахуванням всіх комісій, вам повідомить оператор “Нової пошти” або кур'єр при отриманні товару. Орієнтовна формула розрахунку післяплати: вартість перевезення + 2% від суми платежу за товар + 20 грн оформлення накладної оператором “Нової пошти”.

Всі питання по доставці обговорюйте з менеджерами нашого інтернет-магазину. Телефони: (050) 164-88-68, (097) 299-89-79.

Оплата і її види

Оплата нашої продукції здійснюється наступними способами:

  • Оплата товару післяплатою на відділенні компанії “Нова пошта”
  • Оплата товару на банківську карту.
  • Оплата товару на розрахунковий рахунок.

Для того, щоб оплатити ваше замовлення за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком - зв'яжіться з менеджером нашого магазину за телефонами, вказаними в контактах.

Замовлення до 500 грн оплачуються попередньо. Доставка платна, згідно тарифів “Нової пошти”.

* - за умови, що сума Вашого замовлення від 1500 грн і за товар внесена повна оплата на банківський рахунок інтернет магазину Playfootball.

Увага! Будьте пильні, щоб не стати жертвами шахрайства. Робіть покупки, оформляючи їх ТІЛЬКИ через корзину інтернет-магазину Playfootball або за телефонами, які вказані на НАШОМУ сайті. Вибирайте форму оплати товару з перерахованих вище варіантів. Всі питання, що стосуються підбору товару, оплати, доставки та ін. З інтернет-магазину Playfootball обговорюйте ТІЛЬКИ з співробітниками інтернет-магазину, що використовують робочі номери телефонів: (050) 164-88-68, (097) 299-89-79, (093) 915-05-55 і ТІЛЬКИ через ОФІЦІЙНІ сторінки в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/Playfootball.com.ua/

https://www.instagram.com/play_football.com.ua/

Інтернет магазин Playfootball не несе відповідальності:

  • за дії осіб, що видають себе за «співробітників» футбольного інтернет-магазину Playfootball,
  • за ваші дії, якщо ви робите часткову або повну передоплату іншим способом, не зазначених на сайті інтернет-магазину. Наприклад, поповнення мобільного телефону на суму вартості товару. У випадку найменших сумнівів і в цілях перевірки: чи є особа, яка видає себе за співробітника інтернет-магазину Playfootball таким, звертайтеся за телефонами: (050) 164-88-68, (097) 299-89-79. Час роботи call-centre з 10:00 до 19:00.
Пишіть в Instagram Пишіть в Telegram Пишіть в Viber