Нанесення

Одна з послуг, яку пропонує інтернет-магазин Плейфутбол - нанесення на форму. Мова йде про зображення: номерів, прізвищ, шевронів, логотипів, гербів, рекламних написів, назв спонсорів тощо. Індивідуалізація наноситься на ігрову форму, а також будь-яку спортивну екіпіровку способом термопереноса. Для цього підійдуть вироби їх синтетичних, бавовняних, змішаних (х/б і поліестер), «важких» (болонь та ін.) тканин.

Матеріали для нанесення номерів і написів

Як матеріали для нанесення номерів і написів, гербів і логотипів застосовуються:

 • термотрансферні плівки виробництва Німеччини, Франції, Італії;
 • флок (плівка з вінілу з бархатистою поверхнею).

Також можливий повнокольоровий друк зображень будь-якого розміру і складності. При відсутності макета у клієнта виготовляємо його самі з урахуванням побажань замовника.

Нанесення номерів або зображень даними матеріалами і технологіями зарекомендували себе з точки зору надійності і стійкості до зовнішніх впливів. Ми не використовуємо дешеві матеріали і способи, щоб не страждала якість виконаних робіт і наша репутація.

Оригінальні і кастомні шрифти

Набивка номерів і прізвищ виконується різними шрифтами, буквами латинського, українського і російського алфавітів. Можливе виконання наступними шрифтами:

 • стандартними
 • оригінальними, конкретних клубів, збірних різних сезонів
 • кастомними (авторським, створеним нашим фахівцем)

Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам розробку клубної символіки, що включає не тільки розробку логотипу, але і інших видів нанесення в єдиному стилі. Звертаємо увагу, щоб уникнути помилок, при оформленні замовлення на нанесення на форму вам необхідно надіслати текстовий файл на адресу info@playfootball.com.ua, в якому правильно вказати прізвища та номери.

Вимоги до нанесення на форму та її вартість

До нанесення на форму, бутси є спеціальні вимоги, передбачені правилами та нормативними документами. Стандартна висота цифр на футболках становить: 22-24 см для дорослих і 20-22 см для дітей, стандартна висота букв: 5-6 см; висота цифр на шортах: 8 см.

Вартість нанесення для футбольних команд:

 • номер з однієї цифри на спині футболки - 50 грн,
 • номер з двох цифр на спині футболки - 100 грн,
 • прізвище на спині футболки - 50 грн,
 • нанесення номера з однієї цифри на шортах - 25 грн,
 • нанесення номера з двох цифр на шортах - 50 грн,
 • нанесення гербів, логотипів, шевронів, назви команди, спонсора, рекламний напис тощо - розраховується індивідуально, після ознайомлення з ескізом, виконаним в «кривих».

Вартість нанесення (прізвище та номер) від 1 до 5 шт на футболки фіксована - 200 грн.

Підібрати футбольну форму? Замовити бокс футболіста на команду?

Наші роботи:

Пишіть в Instagram Пишіть в Telegram Пишіть в Viber