Розміри

Розміри

Який розмір футбольного взуття, екіпіровки у Вас?

Вибираючи собі взуття або одяг, ми орієнтуємося не тільки на дизайн і принцип: «подобається/не подобається». Найголовніше знати який розмір футбольного взуття нам підходить? Для футбольного взуття це дуже важливо. Бутси за розміром дозволять отримати задоволення від футболу. А помилка з розміром - принесе дискомфорт. В цьому випадку актуальне прислів'я: «Сім раз відміряй - один раз відріж».

Поміряти потрібно довжину стопи. Причому зробити це правильно, надівши попередньо шкарпетки або гетри. Не обводити ступню, тому що це дасть похибку в розрахунках. Як правильно виміряти ногу, подивіться в цьому відеоролику:

Коли ви дізнаєтеся довжину стопи в сантиметрах (не треба округляти), тоді ці дані можна зіставити з основними розмірами, що використовують в світі. На більшості моделей футбольного взуття можна зустріти кілька систем розмірів (США, Великобританія, країни Європейського Союзу, Україна). Системи США, Великобританії позначаються відповідно US і UK. Футболісти запам'ятовують найчастіше ці розміри взуття. Позначка на бутсах, копах, сороконожках, футзалу: «Junior» або "JR" означає, що це підліткова модель.

Зведена таблиця розмірів для вибору футбольного взуття

Зведена таблиця розмірів систем різних країн для найпопулярніших виробників футбольного взуття.

Отримані дані від вимірювання ви можете співвіднести c таблицею вище, підібравши розмір.

Ви можете вибрати відповідний розмір футбольного одягу, скориставшись таблицею, яка нижче.

Слід враховувати розміри бутс і матеріал, з яких вони зроблені. Натуральна шкіра розтягується після 4-5 тренувань в середньому на половину сантиметра. Штучна шкіра адаптується під стопу, якщо розтягується, то на кілька міліметрів.

Як підібрати правильні розміри спортивного одягу?

З одягом простіше, він підбирається за зростом і вагою, який відповідає міжнародним значенням. Стандартні розміри одягу: S (маленький), M (середній) L (великий) XL (ультравеликий). Решта значення вже нестандартні і, як правило, виготовляються на замовлення.

Але слід враховувати ще й фасон і крій. У різних виробників він відрізняється, тому, наприклад, чоловічі розміри М однієї фірми можуть відрізнятися від іншого і по-різному мати вигляд на фігурі. Дитячі розміри - окрема розмова, тому що статури у дітей і підлітків індивідуальне і їм можуть не підійти стандартні моделі або одна деталь одягу одного розміру, інша з іншого. Як і з взуттям потрібно враховувати, що діти ростуть і деякі речі купуються на виріст.

Який розмір у вас воротарських рукавичок?

Щоб дізнатися який розмір у вас для воротарських рукавичок, є два способи. Перший: підбір воротарських рукавичок здійснюється шляхом вимірювання довжини середнього пальця. Найчастіше, розмір рукавичок відповідає довжині середнього пальця в сантиметрах. Другий: виміряти ширину долоні. Зазвичай ці значення (довжина середнього пальця і ​​ширина долоні) збігаються.

Пишіть в Instagram Пишіть в Telegram Пишіть в Viber